165
165

הרצאות

 במהלך למעלה מ- 11 שנים בהן אני עוסקת בתחום התפתחות תינוקות ופעוטות, אספתי ידע רב ונרחב מהעבודה בשטח עם תינוקות, הורים, צוותים טיפוליים וצוותים חינוכיים.
את כל הידע הזה אני שמחה ואוהבת לחלוק אתכם. הורים וצוותים חינוכיים שמעוניינים לדעת עוד על התחום המרגש והאינסופי הזה שנקרא התפתחות תינוקות ופעוטות.

בהרצאות שלי אני מדברת על משמעות המשחק המשותף עם הילדים, איך אפשר להפוך את הבית למגרש משחקים מהנה ותורם להתפתחות הילדים. אני מדברת על שלבי ההתפתחות השונים וגם על איתור מוקדם של אוטיזם ודרכי התערבות.

אם משהו מהנושאים האלה מעניין אתכם/ן, אם יש לכם/ן מרכז הורים או אם אתם/ן  אחראים על קורסי העשרה למטפלים או צוותים חינוכיים, ניתן להזמין אותי להרצאה על כל אחד מהנושאים המופיעים מעלה.

כתבו לי ואחזור אליכם

התרגילים והתובנות המובאים באתר זה מתייחסים לתינוקות עם התפתחות תקינה, והם מובאים באופן כללי לגמרי. מטרתי היא דרך אתר זה להנגיש לכם, ההורים, את הידע שלי בהתפתחות תינוקות ופעוטות ולהעניק לכם כלים לסייע לילדכם להתפתח ביעילות ובנעימות.
אין הכוונה, במאמרים והכתבות המופיעים באתר, להציע פיתרונות לתינוק ספציפי זה או אחר.
 
בכל חשד לבעיה יש לפנות לבירור- האם אכן היא קיימת, מה טיבה ומה מקורה, וכמובן לטפל בצורה העונה באופן הטוב ביותר לממצאים שיתקבלו.
 
 
כדאי לדעת
טיפול בבעיות התפתחותיות יכול להיעשות בכל שלב ובכל גיל, ומבחינה זו זוהי בשורה מעודדת עבור מי שאצל ילדו התגלו קשיים או עיכובים בשלב מאוחר. עם זאת, חשוב לזכור שבעוד שבינקות הטיפול בקשיים ועיכובים הוא פשוט ומהיר, בגילאים מאוחרים יותר הוא ממושך ומסובך, כי אז יש להתמודד גם עם תוצאותיהם. לכן- זמן אמת הוא הזמן הנכון! והפתגם "אל תדחה למחר את מה שאפשר לעשות היום" נכון מאי פעם.