שירותים

ייעוץ התפתחותי-
איך מתפתחת הרמת הראש אצל תינוקות? מתי מתחילים להתהפך? איך מעודדים זחילה ומתי הוא ילך כבר? אלה רק חלק מהשאלות הנשאלות ביותר בשנת חייו הראשונה של התינוק. בפגישת ייעוץ התפתחותי אוכל לעזור לכם לקבל תשובות ופתרונות לשאלות אלה. בפגישה אקבל מכם, ההורים מידע על מהלך ההריון, הלידה והתפתחות תינוקכם עד כה. אצפה בהתנהלותו ואעבוד איתו וכך אוכל לאתר מה מונע ממנו לשכב על הבטן, להתהפך, לזחול או אולי להתעכב עם הישיבה או ההליכה. בתום הפגישה אמליץ האם כדאי להמשיך בליווי התפתחותי פרטני או מספיקה לנו פגישת ייעוץ אחת.

ליווי התפתחותי פרטני-
הדובדבן שבקצפת: רק התינוק, ההורים ואני.
ליווי התפתחותי אקסקלוסיבי, באווירה אינטימית ותומכת להורים חדשים כוותיקים.
איתור בעיות, אבחון, טיפול והדרכה להורים.

ליווי התפתחותי בגנים-
במסגרת ליווי התפתחותי בגנים אני עוקבת ומלווה את התפתחות התינוקות בגן במהלך השנה. בכל מפגש אני עובדת עם תינוקות, כל אחד בנפרד, בודקת מה כל תינוק יודע לעשות ומאתרת האם יש בעיות או קשיים בהתפתחות. בסיום כל מפגש מקבלים ההורים דיווח ממני על העבודה והדרכה מה כדאי לעשות בבית.
הפעילות היא במסגרת הגן והגן הוא מזמין השירות.

 

תצפיות בגנים-
 ישנם ילדים המתקשים בפעילויות השונות בגן. מתקשים לשבת במפגש, לשחק עם חברים ולהסתדר עם חוקי הגן. תצפית נעשית על – פי דרישת ההורים ו/ או הגננת, על הילד בסביבת הגן. לאחר התצפית, במידת הצורך, אני בונה תוכנית עבודה הכוללת הדרכת ההורים וצוות הגן, בכדי לאפשר לילד שהות נעימה ומועילה בגן. 

 

הרצאות להורים-
הרצאות בנושא התפתחות של תינוקות: הרצאות מאלפות,משולבות בהדגמות להורים,מטפלות ולמתעניינים מכל סוג.
ההרצאות לגופים מקצועיים ולחוגי בית.

 

הדרכה לצוותי חינוך-
לביסוס ולשיפור הידע המקצועי, להרחבת אופקים, להבנה מעמיקה יותר של שגרת העבודה עם תינוקות.
הדרכה חד- פעמית או ליווי מתמשך- שילוב של תורה והנאה.

 

ייעוץ והדרכה בסקייפ-
לגדל ילד בארץ זרה עשוי להיות אתגר גדול. אתם נמצאים רחוק אך מרגישים שהתינוק שלכם הוא תינוק ישראלי?  הבחנתם בקושי או עיכוב בהתפתחות שלו ורוצים לדבר עם מישהו בשפה שלכם? זה אפשרי! בשיחת סקייפ אוכל לראות את התינוק שלכם ולהדריך אתכם כיצד לעזור לו לרכוש את כל שלבי ההתפתחות.