אודותי

 

שמי אפרת פינקלר, מומחית בהתפתחות תינוקות.

ליווי התפתחותי למדתי אצל ד"ר חוה שלהב, מפתחת שיטת Child's Space , המבוססת על יסודות שיטת פלדנקרייז.

אני עוסקת כמלווה התפתחותית למעלה מ 8 שנים, ובטיפול מתמקדת בעבודה פרטנית, עם הורה ותינוק. הטיפול הפרטני מאפשר לשמור על האינטימיות שבין ההורה לבין ילדו הרך, ומחולל שינוי אמיתי בהתפתחות הילד.

לאורך השנים למדתי נושאים רבים נוספים בתחומי התפתחות הילד, ביניהם תואר ראשון, B.A במדעי החברה עם  התמחות בליקויי למידה ובהפרעות קשב וריכוז, לימודי הכשרה למטפלים בשיטת מפנה, לילדים המאובחנים על הספקטרום האוטיסטי, ועוד, אשר יחד מקנים לי חשיבה יצירתית ורחבה על תחום התפתחות תינוקות וילדים, ומבססים את התמחותי.

בזכות הידע והניסיון שצברתי בעבודה הפרטנית, ניתנת לי היום הזכות להעביר את הידע שלי הלאה בערוצים נוספים, וכיום הנני משמשת כיועצת וכמדריכה בתחום הליווי ההתפתחותי.

אני כותבת ומתראיינת באופן קבוע למאמרים בנושא התפתחות תינוקות- מהיבטיה השונים. בין היתר ניתן למצוא פרסומים שלי בסלונה, במגזין הורים וילדים, מגזין להיות הורים ועוד.

הנני שותפה להקמת פורטל  Developy.co.il, העוסק בהתפתחות תינוקות בשנה הראשונה לחייהם.

הנני שותפה במיזמים לפיתוח מוצרים ואביזרים לתינוקות, ביניהם פיתוח עגלה ייחודית המותאמת לצרכים ההתפתחותיים של תינוקות, וכן שותפה בפיתוח כלי התפתחותי אינטרנטי חדשני וייחודי, המותאם אישית להתפתחותו של כל תינוק.

הנני מדריכה מלוות התפתחותיות, ומנחה אותן בעבודתן השוטפת.

אני מדריכה צוותים חינוכיים, כגון גננות וסייעות, בנושאים הקשורים בהתפתחות מוטורית, ובנושאים נוספים התורמים להתפחות הילד כגון חינוך לסדר יום, חשיבות הצבת גבולות וכו. 

החיבור לילדים הוא בדמי, והרצון לתרום להתפתחותם התקינה הוא שמניע אותי. השימוש בכלים הנרחבים העומדים ברשותי ושיתופי הפעולה עם גופים מובילים בתחום, מאפשרים לי להשפיע על משפחות לא רק באחד על אחד, אלא גם דרך בעלי מקצוע נוספים, מוצרים הנמצאים בכל בית וספרות מקצועית הנגישה לכל.

 

אשמח מאוד להיות בקשר  050-7869334

 

משתמש אנונימי (לא מזוהה) בשעה [edit]

מה אתם חושבים?